1. W MLS zawsze współpracujemy.
2. W MLS są tylko oferty na wyłączność.
3. MLS jest narzędziem tylko dla pośredników nieruchomości.

Jest to bezpieczne i przyjazne miejsce, w którym Pośrednicy wymieniają się ofertami sprzedaży i kupna nieruchomości. System MLS jest zamknięty, co oznacza, że dostęp do opublikowanych ofert mają tylko Pośrednicy współpracujący.

MLS zaprojektowany jest zgodnie ze standardami User Experience (UX), dzięki czemu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze skorzystaj z instrukcji. Dodatkowo cyklicznie organizujemy szkolenia z funkcjonalności systemu. Na szkoleniu dowiesz się jak i dlaczego wykorzystywać MLS w codziennej pracy.

Tak, możesz pracować w oparciu o umowy wyłączne lub wyłączne i otwarte. Jednak MLS to baza ofert nieruchomości z wyłącznymi ofertami. W związku z tym do MLS wprowadź tylko swoje oferty na wyłączność i klientów poszukujących.

Nie. Pierwsze 30 dni korzystania z systemu jest bezpłatne, ale od momentu rejestracji obowiązują warunki umowy, m.in. okres wypowiedzenia.

Miesięczny koszt abonamentu wynosi 162 zł netto, jeśli jesteś Członkiem Stowarzyszenia należącego do PFRN lub siedziba Twojego biura mieści się w regionie jednego z lokalnych koordynatorów.
Dla pozostałych firm abonament to 373 zł netto.

MLS to zamknięty system wymiany ofert. Dlatego zarejestruj się, aby zobaczyć wszystkie opublikowane oferty.

Tak. Zapisz się do newslettera, który wysyłamy codziennie z aktywowanymi ofertami, dodatkowo wyróżniamy oferty dostępne TYLKO w MLS.

Tak, możesz eksportować wszystkie lub wybrane oferty z MLS na własną stronę www jeżeli:

– dostawca Twojej strony www udostępnia Ci taką funkcjonalność

– opiekun oferty nie zastrzegł takiej możliwości

Napisz do nas na mls@esticrm.pl i ciesz się ofertami innych biur na Twojej domenie.

System MLS daje Ci możliwość publikacji oferty TYLKO w MLS. Wykorzystaj go do:

– cichej sprzedaży nieruchomości

– ograniczenia kosztów marketingu

– oferowania klientom kupującym ofert niedostępnych na portalach, wyszukiwarkach oraz stronach www biur.

Nasi użytkownicy zgłaszają każdą zrealizowaną transakcję bez względu czy odbyła się ona przy udziale MLS, czy nie. Dzięki temu, że zakończone transakcje zgłaszane są na bieżąco masz dostęp do codziennie aktualizowanego archiwum transakcji. Nasza baza zawiera informację o cenach transakcyjnych, ofertowych, opis, zdjęcia oraz statystyki.

W MLS nie ma obowiązku podziału wynagrodzenia przy sprzedaży/najmie. To do Ciebie należy decyzja o podziale prowizji z biurem współpracującym dlatego dodając ofertę określ warunki współpracy. 

Tak. Każda nowo aktywowana oferta w MLS trafi do newslettera, który wysyłamy do wszystkich użytkowników.
Chcąc wyróżnić ofertę udostępnij ją na tablicy MLS.
Zorganizuj dzień otwarty Twojej nieruchomości, a wyślemy zaproszenie do wszystkich użytkowników w Twoim regionie.
Dołącz do naszej grupy na Fb i dodaj post, który zobaczy kilkuset użytkowników.

Jeżeli korzystasz z Esti CRM możesz eksportować swoje oferty do MLS jednym kliknięciem, ponieważ jest w pełni zintegrowanym. Jeśli korzystasz z innego programu biurowego dodanie oferty do MLS zajmie Ci mniej niż 2 minuty! 

Z MLS praca z klientem kupującym jest prostsza i szybsza. Dodając klienta i określając kryteria jego poszukiwań otrzymasz listę dopasowanych ofert. Dostaniesz powiadomienia o każdej nowo dodanej ofercie. Ale to nie wszystko! Opiekun oferty otrzyma powiadomienie o zgodności oferty z preferencjami Twojego klienta.

Tak. Oferty w MLS nie zawierają informacji identyfikujących ją z opiekunem oferty lub biurem, dlatego każda oferta w MLS jest gotowa do wysyłki Twojemu klientowi.

Tak, przygotuj maila z zaproszeniem i wyślij go na adres mls@wspon.org.pl. W mailu umieść:

– datę oraz miejsce spotkania

– numer oferty z MLS

– informację o wynagrodzenie dla agencji współpracującej (przy sprzedaży min. 0,5% brutto przy wynajmie min. 25% brutto).

Umowa zawarta jest na czas nieokreślony, a okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc. Skontaktuj się z nami, aby wypowiedzieć umowę.

Nasze oferty

Domy
26%
Mieszkania
36%
Działki
26%
Komercyjne
12%

Sprzedaż

Wynajem

Newsletter