Co zyskujesz, jako Klient?

SZYBKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Na Twój sukces pracuje kilkaset biur nieruchomości.

UNIKATOWOŚĆ

Twój pośrednik ma dostęp do unikalnych ofert niedostępnych w internecie.

POMOC

Twój pośrednik przygotuje ofertę i zadba o Ciebie na każdym etapie zlecenia.

MARKETING

System MLS oferuje niedostępne dla innych kanały promocji Twojej oferty.

DYSKRECJA

System MLS umożliwia sprzedaż Off Market - bez publikacji w Internecie.

BEZPIECZEŃSTWO

Użytkownicy MLS dbają o Twoje bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi.

Dlaczego warto sprzedać lub kupić nieruchomość z pośrednikiem współpracującym w MLS?

Jeżeli chcesz sprzedać nieruchomość wybierz swojego Pośrednika z listy Specjalistów. Pośrednik wprowadzi do systemu Twoją nieruchomość. Dzięki temu dostęp do niej uzyskają wszyscy uczestnicy systemu. Każdy z nich będzie mógł zaoferować ją swoim Klientom. To pozwala dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów i istotnie przyśpieszyć sprzedaż.

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość wybierz Pośrednika z listy Specjalistów. Opowiedz mu, czego szukasz. Pośrednik wykorzystując MLS wygeneruje listę nieruchomości spełniających Twoje oczekiwania. Dzięki temu zyskujesz dostęp do sprawdzonych, aktualnych ofert, które często nie pojawiają się nigdzie indziej.

Jest to miejsce, w którym Pośrednicy wymieniają się ofertami sprzedaży i kupna nieruchomości. System MLS jest zamknięty. Oznacza to, że dostęp do opublikowanych ofert mają tylko Pośrednicy współpracujący.

Jeżeli Twój Pośrednik korzysta z MLS jego wizytówka pojawi się po wpisaniu jego danych w wyszukiwarce. Ponadto biura, które korzystają z MLS umieszczają na swojej stronie internetowej logo MLS.

Pośrednicy w MLS tworzą jedną, dużą sieć, która współpracuje przy sprzedaży. Do ofert opublikowanych w MLS dostęp maja wszyscy uczestnicy. W związku z tym transakcje są szybciej finalizowane.

Dostęp do ofert z MLS mają tylko Pośrednicy, którzy są użytkownikami systemu. Dlatego skorzystaj z naszej wyszukiwarki i wybierz pośrednika, z którym chcesz współpracować. Pośrednik pokaże Ci oferty z MLS, które mogą Cie zainteresować.

Nasze oferty

Domy
26%
Mieszkania
36%
Działki
26%
Komercyjne
12%

Sprzedaż

Wynajem

Newsletter