Śniadanie z MLS w Bydgoszczy

Działasz na rynku nieruchomości? Chcesz działaś szybciej, efektywniej, skuteczniej?! Poznaj MLS!

➡️ MLS to ogólnopolska sieć agentów nieruchomości z dostępem do unikalnej bazy ofert i klientów poszukujących.

 

Na najbliższym śniadaniu Basia i Krzysiek opowiedzą nam jak poprzez współpracę zdobywać zadowolonych klientów, którzy będą ambasadorami naszej marki, jak ograniczać koszty obsługi oferty i maksymalizować zyski.

 

Pracujesz na umowach wyłącznych? MLS jest społecznością, której potrzebujesz, aby zarabiać szybciej, więcej i budować przy tym swój profesjonalny wizerunek.

 

➡️ Znasz korzyści płynące ze współpracy z MLS? Opowiemy Ci jak:

🔴Poprawić swoją skuteczność współpracując z innymi pośrednikami

🔴Pracować efektywnie z Poszukującymi

🔴Mieć dostęp do ofert spod lady dla swoich Poszukujących

🔴Korzystać z największej bazy klientów

🔴Wykorzystywać archiwum transakcji

 

➡️To spotkanie jest dla Ciebie!

 

🔴Będziesz mieć okazję, żeby zobaczyć system, usłyszeć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz podjąć decyzję, czy chcesz dołączyć do MLS. Pokażemy Ci, jak sami pracujemy w MLSie. Jak wygenerować dodatkowych 15-20% przychodów, przy bardzo niskich kosztach i zaangażowaniu.

 

Organizatorka:

Sabina Libera - Kobieta z pasją do nieruchomości. Licencjonowany pośrednik. Praktykujący home stager. Zwolenniczka wyłączności (w pośrednictwie) i współpracy (między pośrednikami). Z branżą związana od 2008 roku . W LIBERA Nieruchomości odpowiada za finalizację transakcji. Koordynatorka MLS w Bydgoszczy.

 

Nasi goście:

Barbara Chalińska - Pośredniczka, właścicielka biura nieruchomości Moje Nowe M, praktyk wyłączności. Manager i trener zespołu agentów. Współorganizatorka recamp.pl – konferencji i szkoleń dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Koordynatorka MLS w Poznaniu.

Krzysztof Kowalkowski - ogólnopolski Koordynator MLS, współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M.

Data:
7 czerwca 2023 r.
Godzina:
10:00 - 12:00
Zarejestruj się:
👉 TUTAJ

Newsletter