Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
890 000 PLN
890 000 PLN

Mieszkanie, Sprzedaż, 86.22 m2, Warszawa

Mieszkanie
Sprzedaż
Bruzdowa, Wilanów, Warszawa
890 000 PLN
10 322 PLN
86.2 m2
3
1 / 2
2012
Bruzdowa, Wilanów, Warszawa
Wtórny
apartamentowiec
Miejsca parkingowe podziemne (1)
127160

Opis nieruchomości

Trzypokojowy, bardzo przestronny i dobrze doświetlony apartament wykonany wg projektu architekta wnętrz oraz wyposażony w najwyższej jakości materiały oraz sprzęt. Stąd, jako jeden z nielicznych na osiedlu , nie jest w standardzie wykonania deweloperskiego.
Przeznaczony dla rodziny aktywnej, lubiącej przestrzeń, komfort, a zarazem szukającej ostoi, kameralności, lubiącej wysoki standard.

Wilanów ZAWADY - Rodzinnie, mnóstwo zieleni, terenów rekreacyjnych oraz sportowych, zlokalizowanych wśród niskiej i luźnej zabudowy - miejsce idealne dla aktywnych osób lubiących sport, spacery na świeżym powietrzu oraz odpoczynek od zgiełku po pracy. Pikniki rodzinne, atrakcje dla dzieci. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi również ze względu na luźną zabudowę wśród mnogiej zieleni, placówki edukacyjne oraz bliskość kompleksu handlowo-usługowego, Plac Vogla.
W najbliższej przyszłości do Wilanowa będzie dochodziła linia tramwajowa. Również budowana jest tzw "Czerniakowska Bis", która będzie dojeżdżała do Siekierek oraz od strony południowej powstanie Most Południowy razem z Południową Obwodnicą Warszawy.

APARTAMENT - Zlokalizowany na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu, na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla z ochroną z 2012 roku przy ul Bruzdowej 100. Łączna powierzchnia użytkowa to 91,68 m2 z tarasem.
Wykonany w połączeniu stylu nowoczesnego oraz Soft Loft, co daje wiele możliwości adaptacji wnętrza wg własnych upodobań. Można zaaranżować wnętrze typowo nowocześnie, jak również, wykorzystując elementy loftowe, w stylu industrialnym.
Metraż: 86,22 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 6 metrowy taras od strony południowo-zachodniej
Rozkład:
• Salon o powierzchni łącznej 36 m2 oraz kuchnia z wyspą, wyposażona w zabudowę meblową oraz sprzęt AGD: chłodziarko-zamrażarkę, płytę indukcyjną, piekarnik z funkcją pary, okap, zmywarkę, mikrofalówkę. Dwa wyjścia na zadaszony taras o powierzchni 6,33 m2 • Sypialnia o powierzchni 17,6 m2 z zabudowanymi szafami z lustrami, z oknem od strony południowej. • Sypialnia o powierzchni 14,3 m2 z szafą, z oknem od strony południowej. • Łazienka z wanną o powierzchni 4,85 m2, wyposażona w najwyższej jakości ceramikę oraz dodatki • WC o powierzchni 1,73 m2 z zabudową gospodarczą na pralkę oraz suszarkę • Hol o powierzchni 11,7 m2 wraz z pojemną szafą zaraz przy wejściu.
Osiedle położone w spokojnej, zielonej części Wilanowa - Zawady z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i edukacyjną. W sąsiedztwie Plac Vogla, tereny spacerowe, Park Wilanowski przy Pałacu, ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta oraz do parku w Powsinie, plaża nad Wisłą, Rezerwat przyrody „Wyspy Zawadowskie”, całoroczne korty tenisowe, squash, boiska sportowe, pole golfowe, stajnia, siłownia, kluby fitness oraz wellness Calypso.
W zasięgu osiedla placówki oświatowe.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,46 m2 oraz dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo.
Czynsz w wysokości 850,00 zł / 3 os w tym fundusz remontowy 13,00 zł, garaż 98,00zł Podatek 2017 : mieszkanie ok. 150 zł i garaż ok. 450 zł
Pokaż mapę
Michał Łysikowski
freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k.
A. Mickiewicza 21/23
10-508 Olsztyn
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

890 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Michał Łysikowski
Kontakt telefoniczny
freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k.
phone