Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
7 400 000 PLN
7 400 000 PLN

Mieszkanie, Sprzedaż, 194.4 m2, Warszawa

Mieszkanie
Sprzedaż
Wioślarska, Śródmieście, Warszawa
7 400 000 PLN
38 065 PLN
194.4 m2
4
1 / 4
Wioślarska, Śródmieście, Warszawa
Pierwotny
Miejsca parkingowe podziemne (1)
129797

Opis nieruchomości

WIELOKROTNIE NAGRADZANA REZYDENCJA NA BRZEGU WISŁY

BUDYNEK

The Tides, budynek rozpoznawalny dzięki zewnętrznej brązowej, metalicznej konstrukcji z efektem falującej tekstury jest jednym z najbardziej znanych budynków współczesnej Warszawy. Projekt architektów Kuryłowicza & Associates, a wnętrza Sojki i Wojciechowskiego, wielokrotnie nagradzany dzięki funkcjonalnie zaprojektowanym ekskluzywnym rezydencjom.

Przestronnie zaplanowane apartamenty, ekspansywna przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz, centralna lokalizacja, niezakłócone widoki na rzekę i prywatna marina łodzi odzwierciedlają styl życia The Tides. Recepcja urządzona elegancko, co szczególnie podkreśla białe lakierowane wykończenie, niestandardowe biuro concierge i oświetlanie nowoczesne. 24-godzinny portier zapewnia mieszkańcom 5-gwiazdkowy hotelowy serwis.

SĄSIEDZTWO

Dzięki położeniu w najbardziej pożądanej dzielnicy miasta, The Tides oferuje niezliczoną ilość miejsc do odwiedzenia, prestiżowych instytucji kulturalnych, stylowych sklepów, niezliczonych restauracji i kultowych miejsc, znajdujących się nad brzegiem Wisły. Dzięki bliskości do newralgicznych ulic miasta, zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich zakątków stolicy. W budynku mieści się również nowoczesne światowej klasy centrum fitness oraz restauracje i kawiarnie z dostępem do tarasu.

REZYDENCJE

Architekci tak skomponowali projekt, żeby zadbać o każdą potrzebę właścicieli zarówno potrzebę intymności i przytulności, jak i otworzenia linii projektu na przestrzeń gościnną.

Nie ma dwóch takich samych rezydencji, ale każdy dom oferuje rozległe, otwarte przestrzenie, określone przez wysokie sufity i okna od podłogi do sufitu wychodzące na Wisłę.

Na podłodze deski drewniane, w białym dębię lub orzechu (szerokie deski lub wzór jodła) gwarantują przytulność i ponadczasowe piękno. Apartamenty posiadają kontrolowaną temperaturę i światła, dzięki inteligentnym systemie zarządzania apartamentem. Właściciele dzięki temu mogą się cieszyć wymarzoną temperaturą przez cały rok.

Naturalne światło, które wpływa do środka dzięki oknom sięgającym od podłogi do sufitu, sufity o wysokości 3 metrów, otwarty plan projektu; poszerzają jeszcze bardziej otwartą kuchnię, jadalnie i salon tych luksusowych rezydencji. Wszystkie te czynniki, składają się na poczucie przestrzeni w apartamencie.

Składane szklane drzwi przesuwne poszerzają przestrzeń wnętrza o 10-metrowy drewniany taras z rozciągającymi się widokami na rzekę. Wykorzystanie szkła i przesuwnych drzwi to gwarancja zanikania granic pomiędzy wnętrzem a naturą. To idealne miejsce na poranne śniadania i wykwintne kolacje z przyjaciółmi.

Otwarta kuchnia jest ciepła i przytulna, z oszałamiającym kamiennym, białym lakierem i starannie wykończoną stolarką, które otacza w pełni zintegrowany zestaw urządzeń najwyższej klasy (lodówka, zamrażarka i lodówka na winna) Gaggenau.

Na korytarzu prowadzącym do prywatnych kwater znajduje się gościnna toaleta i pralnia.

W prywatnej części znajdują się dwie pięknie urządzone sypialne. W master bedroom, z zachodnią ekspozycją, znajdujemy dużą pięknie zorganizowaną garderobę. Przeszklone drzwi przesuwne odkrywają imponująco luksusową łazienkę. Duża wolnostojąca wanna stanowi rzeźbiarski centralny punkt przestrzeni, uzupełniony kamienną mozaiką; a delikatnie wyłożony kamieniami prysznic i podwójne umywalki zapewniają dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Obok znajduje się piękna, również wychodząca na zachód, duża, druga sypialnia z luksusową łazienką, z prysznicem wyłożonym kafelkami i wanną, oraz eleganckie szafy zabudowane.

Apartament dzieli piętro z tylko dwoma innymi rezydencjami, co czyni z tego domostwo prywatności i luksusu. Istnieje możliwość połączenia sąsiadujących apartamentów. Ten wyjątkowy apartament obejmuje również możliwość zakupu 2 miejsc parkingowych w bezpiecznym garażu podziemnym oraz komórkę lokatorska.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Katarzyna Joanna Czapska
Partners International
ul. Koszykowa 10/19
00-564 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

7 400 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Katarzyna Joanna Czapska
Kontakt telefoniczny
Partners International
phone