Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
539 000 PLN
539 000 PLN

Nowoczesny apartament przy Łazienkach Królewskich

Mieszkanie
Sprzedaż
Nowosielecka, Mokotów, Warszawa
539 000 PLN
9 120 PLN
59.1 m2
2
2 / 5
2003
Nowosielecka, Mokotów, Warszawa
Wtórny
Miejsca parkingowe podziemne (1)
131166

Opis nieruchomości

Jeśli kochasz zieleń i ciszę, a jednocześnie cenisz sobie pełne wrażeń życie w Śródmieściu, to ten apartament jest właśnie dla Ciebie.

Nieruchomość położona jest na granicy Śródmieścia i Mokotowa, przy ul. Nowosielckiej 14A, na II piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego apartamentowca z 2003 roku. Ta lokalizacja pozwoli ci dostać się spacerem do Łazienek Królewskich w zaledwie kilka minut, a ponadto do Centrum dojedziesz także w mniej jak 10 minut.

Do klatki wchodzimy przez urokliwe patio. Mieszkanie składa się dwóch pokoi: salonu otwartego na widną kuchnię (razem 29,5 m2) z niezbędnym sprzętem AGD, sypialni (12 m2) oraz łazienki (5,6 m2). Z dużego przedpokoju, wyposażonego w bardzo obszerną szafę wnękową, przechodzimy do salonu. Na lewo od salonu wchodzimy do obszernej sypialni, a na prawo do łazienki z wanną i prysznicem. Okna (PCV) wychodzą na południowy zachód, dzięki czemu popołudniami mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone - zimą będzie bardzo ciepło, latem zaś przyjemnie chłodno. Z sypialni i salonu dostaniemy się na szeroki, wygodny balkon. Budynek otaczają urokliwe przedwojenne kamienice, więc z pewnością pokochasz każde śniadanie na tym balkonie.

W bliskim sąsiedztwie znajdziesz sklepy, niezbędne usługi, aptekę, banki, cukiernię, kwiaciarnię, klub fitness, siłownię, przychodnię, kino oraz placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, gimnazja i licea. W kilka minut dojedziesz do Galerii Sadyba.

Mieszkanie czyste i zadbane, dostępne od zaraz, nie wymaga nakładów finansowych. Wraz z mieszkaniem otrzymasz pełne wyposażenie, jakie widzisz na zdjęciach. W podziemiu znajduje się szerokie miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 36 tys. zł).

W pokojach podłogi wyłożono parkietem, w kuchni i przedpokoju gresem. Wysokość pomieszczeń to 2,6 m. Drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie miejskie. Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą (przy akcie notarialnym można ustanowić odrębną własność), czynsz wraz z opłatą za miejsce parkingowe wynosi 711 zł. Budynkiem zarządza spółdzielnia mieszkaniowa „Nowosielecka”.

Nie wahaj się zadzwonić! Zapraszam Cię na prezentację!
Pokaż mapę
Radosław Pleskot
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Nowogrodzka 19
00-511 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

539 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Radosław Pleskot
Kontakt telefoniczny
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
phone