Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
9 900 PLN
9 900 PLN

Lokal, Wynajem, 136.0 m2, Warszawa

Lokal
Wynajem
Ostrobramska, Praga-Południe, Warszawa
9 900 PLN
72 PLN
136.0 m2
2016
Ostrobramska, Praga-Południe, Warszawa
Wtórny
123465

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dwa lokale użytkowe do połączenia w jeden poprzez częściowe ( znaczne ) usunięcie ściany, o powierzchni 64,6 m2+71,2 m2 = ok.136 m2, położone na parterze nowego i nowoczesnego budynku wielomieszkaniowego, położonego przy głównej ulicy jaką jest Ostrobramska ( okolice ul. Grenadierów ) i z dużymi witrynami wychodzącymi na nią. Lokal położony w ciągu innych lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz biurowym. Doskonale zaprojektowana inwestycja, lokale o różnej kubaturze powierzchni, przez co nie są one konkurencyjne względem siebie i można w nich zaplanować różne działalności. Dwa pierwsze od strony ul. Grenadierów z przeznaczeniem gastronomicznym. Pozostałe w tym i ten lokal nie nadają się na gastronomię ( kwestie związane z wentylacją ) natomiast doskonale nadają się pod różnego rodzaju sklepy i punkty usługowe. Najmniejszy lokal w tym budynku ma ok. 30 m2 a największy 111 m2. Możliwość większej powierzchni jedynie w przypadku połączenia dwóch lokali tj. w tym przypadku.

W budynku większość lokali wynajęta i funkcjonująca m.in. restauracja wietnamska, naleśnikarnia, zakłady bukmacherskie, studio urody z makijażem permanentnym,fryzjer dla psów, punkt piekarniczy, showroom meblowy, wypożyczalnia samochodów, gabinet stomatologiczny, Alior Bank (w trakcie adaptacji).

Lokal w stanie developerskim. Kwestie związane z wykończeniem lokalu do uzgodnienia. Możliwość udzielenia wakacji czynszowych na poczet adaptacji lokalu tzn. zwolnienia z czynszu najmu ( okres zwolnienia ,,wakacji czynszowych" do uzgodnienia. ) lub inny wariant do uzgodnienia.

Lokal 64,6 m2 składa się z nast. pomieszczeń: pow. usługowa - 56,79 m2, zaplecze - 4,02 m2, toaleta - 1,62 m2 + przedsionek - 2,17 m2. Jedno wejście do lokalu od frontu. Przed budynkiem duża ilość miejsc postojowych ogólnodostępnych specjalnie wyznaczonych dla tego budynku tj. dogodne parkowanie. Łatwy dojazd do lokalu z dwóch stron tj. od ul. Grenadierów i od ul. Międzyborskiej/ 1 Praskiego Pułku WP.
Lokal 71,2 m2 składa się z nast. pomieszczeń: pow. usługowa - 62,84 m2, zaplecze - 4,63 m2, toaleta - 1,65 m2 + przedsionek - 2,08 m2.

Łącznie połączony lokal z dwóch powyższych składać się będzie z dwóch toalet, dwóch pomieszczeń zaplecza socjalnego i dużej ok. 120 m2 sali sprzedaży.

Lokal w inwestycji, w której 100% mieszkań zostało sprzedanych; budynek w całości zasiedlony. Budynek i wszystkie lokale oddane do użytkowania na mocy decyzji pozwolenie na użytkowanie. Okolica gęsto zaludniona budownictwem mieszkaniowym. Po drugiej stronie ul. Ostrobramskiej oprócz osiedli mieszkaniowych zakłady ,,Rawar". Ruchliwa ulica, blisko przystanki komunikacji miejskiej.

Lokal wysoki, w garażu podziemnym specjalnie wyznaczone miejsce pod umieszczenie klimatyzatora. Budynek o bardzo ładnej, reprezentatywnej elewacji. Wejścia do lokali od strony ul.Ostrobramskiej.

Do ceny najmu należy doliczyć opłaty specyfikowane przez Administratora, które będą ujęte w jednej fakturze zbiorczej np. zaliczki na ciepłą wodę i zimną, c.o., wywóz nieczystości itp. + prąd ( najemca zawiera bezpośrednio umowę z wybranym przez Siebie operatorem/dostawcą energii elektrycznej ) oraz podatek vat w wysokości 23%.

Rzuty lokali i dokumentacja techniczna dostępna u Pośrednika Wyłącznego.
Paweł Dąbrowski ( Nr. licencji: 9855 )
Paweł Dabrowski Dąbrowski Nieruchomości Komercyjne
Al.J.Pawła II 27
00-867 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

9 900 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Paweł Dąbrowski ( Nr. licencji: 9855 )
Kontakt telefoniczny
Paweł Dabrowski Dąbrowski Nieruchomości Komercyjne
phone