Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
118 545 PLN
118 545 PLN

Podkampinos - działka budowlana

Grunt
Sprzedaż
Kampinos
118 545 PLN
35 PLN
3387.0 m2
46.00
73.00
budowlana
Kampinos
asfaltowa
130774

Opis nieruchomości

Ślicznie położona działka w miejscowości Podkampinos jest to wieś położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Kampinos.
Teren bardzo zielony, cichy z dobrym dojazdem z zachodnich dzielnic Warszawy. W miejscowości Kampinos jest szkoła, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia. Działka przy drodze o niewielkim lokalnym nasileniu ruchu. W sąsiedztwie budują się nowe domy, vis a vis piękna ogromna zielona przestrzeń.
Położona w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego Gmina Kampinos stanowi drobną część wielkiego makroregionu nizin środkowej Polski, zwanego ‘Krainą wielkich dolin’. Obejmuje tereny Niziny Mazowieckiej: Równinę Błońsko - Łowicką oraz Kotlinę Warszawską.
W skład gminy wchodzi 21 sołectw (4 tys. mieszkańców).
Siedziba Urzędu Gminy, miejscowość Kampinos, komunikacyjnie związana jest z Warszawą, Sochaczewem, Grodziskiem Mazowieckim, Błoniem i Lesznem. Leży niedaleko tak ważnych ośrodków turystycznych, jak: Żelazowa Wola, Niepokalanów i Brochów.
Położenie gminy w bliskiej odległości od Warszawy i w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych stwarza możliwości i doskonałą bazę lokalizacyjną dla firm z branży logistycznej i spedycyjnej, magazynowej, produkcyjnej, jak również usługowo-handlowej i turystycznej.
Przedsiębiorczość w Kampinosie to przede wszystkim małe podmioty gospodarcze działające w branży usług i handlu.
Gmina Kampinos jest miejscem będącym enklawą nieskażonej przyrody - miejscem od wieków nierozerwalnie związanym terytorialnie i historycznie z Kampinoskim Parkiem Narodowym uznanym w 2000 roku przez UNESCO za Światowy Rezerwat Biosfery i europejską ostoję ptaków.
Park jest bardzo ważnym miejscem turystyki edukacyjnej, krajoznawczej, a także rekreacyjnej (szczególnie weekendowej) i niezaprzeczalnie - integralną częścią Gminy Kampinos.
Na terenie jednego z dziesięciu puszczańskich rezerwatów ścisłych - w Granicy - krzyżują się liczne szlaki turystyczne, które ukazują krajoznawcze walory Puszczy, wiodą również do zabytków i Miejsc Pamięci Narodowej.
Walory przyrodnicze gminy oraz jej lokalizacja sprawiają, że jest to ulubiony teren wycieczek krajoznawczych mieszkańców stolicy (i nie tylko). Gmina Kampinos ze względu na bliskie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej oraz szlaki historyczne związane z miejscem urodzin Fryderyka Chopina oraz działalnością Maksymiliana Kolbego stanowi bardzo atrakcyjne miejsce turystyczne. Na jej terenie nie ma zakładów zanieczyszczających powietrze, dlatego nazywana jest „zielonymi płucami” stolicy.
Malownicze krajobrazy i czyste powietrze zachęcają do odwiedzania Gminy Kampinos o każdej porze roku. Walory przyrodnicze łączą się tu z atrakcjami krajoznawczymi.
Jest to wymarzone miejsce na tani weekendowy wypoczynek w gronie rodziny i znajomych.
Stałą i niedrogą bazę noclegową zapewnia wciąż rozwijająca się na tym terenie agroturystyka.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Anna Siemiradzka
Lebiedź Nieruchomości
Estrady 65
01-932 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

118 545 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Anna Siemiradzka
Kontakt telefoniczny
Lebiedź Nieruchomości
phone