Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie

Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności. Ok. zamknij

4 100 PLN
4 100 PLN

Dom, Wynajem, 230.0 m2, Warszawa

Dom
Wynajem
Wawer, Warszawa
4 100 PLN
17 PLN
230.0 m2
4
1960
1208.0 m2
Wawer, Warszawa
Wtórny
łazienka, łazienka
129809

Opis nieruchomości

Do wynajęcia tradycyjny, komfortowy dom o powierzchni 230 m2 z działką 1208 m2, w spokojnej okolicy dzielnicy Wawer (Falenica) w Warszawie. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z dużym tarasem 44 m2 od frontu; na działce ładny zagospodarowany ogród z drzewami i krzewami.
Doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodziny, także jako rezydencja dla pracowników placówek dyplomatycznych. W najbliższej okolicy - szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja autobusowa ZTM, kolejowa SKM i tylko 17 km do ścisłego centrum Warszawy, dogodny dojazd samochodem.
Nieruchomość może pełnić funkcję biurowo-mieszkaniową lub biurową/usługową np. dla firmy rodzinnej, niewielkiej firmy handlowo-usługowej lub biura-oddziału, wzorcowni, miejsca reprezentacyjnego większej firmy.
Dom składa się z części mieszkalnej 110 m2 na parterze i piętrze, z 4 pokojami, kuchnią, spiżarnią i dwiema łazienkami oraz z części gospodarczej 120 m2 pod budynkiem i werandą, z garażem dwustanowiskowym, pralnią i innymi pomieszczeniami do wykorzystania. Wejście do pomieszczeń gospodarczych wewnątrz budynku z holu lub z zewnątrz poprzez garaż.
Na parterze znajduje się salon 28 m2 z piecem kominkowym i wyjściem na taras, pokój 10 m2, łazienka i kuchnia 10 m2 wyposażona w meble oraz sprzęt AGD. Przy kuchni znajduje się mały hol, z wejściem do spiżarni i wyjściem do ogrodu. Na piętrze dwa pokoje o powierzchniach 16 m2 i 13 m2 oraz łazienka. Na podłogach w pokojach parkiet, w holu, łazienkach i kuchni - gres.
Cała nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym po remoncie, pokoje bez mebli z uwagi na dowolny wybór co do przeznaczenia dla przyszłego najemcy.
Wjazd i wejście z mało uczęszczanej ulicy, przy której znajdują się inne domy jednorodzinne.
Polecam i zapraszam do oglądania!
Pokaż mapę
Paweł Mróz
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
ul. Nowogrodzka 19
00-511 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

4 100 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Paweł Mróz
Kontakt telefoniczny
Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
phone