Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
520 000 PLN
520 000 PLN

Dom, Sprzedaż, 250.0 m2, Zielonka

Dom
Sprzedaż
Zielonka
520 000 PLN
2 080 PLN
250.0 m2
2012
730.0 m2
26.00
28.00
Zielonka
Wtórny
łazienka, łazienka, łazienka
125464

Opis nieruchomości

Oferuję dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonce w sąsiedztwie terenów przyrodniczych. Dom o powierzchni użytkowej 250m2 na działce o powierzchni 730m2.
Jeśli szukasz miejsca, gdzie można wypocząć po trudach dnia codziennego, z bardzo korzystnym dojazdem (kolej, autobus, samochód) to proszę zapoznać się z przedmiotową ofertą.

Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych (wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się las. Tereny rekreacyjne, w tym liczne ścieżki rowerowe, są na wyciągnięcie ręki. W odległości 800m znajduje się przystanek kolejowy Zielonka Bankowa, 1500m do przystanku kolejowego Rembertów-Mokry Ług (I strefa biletowa), 1500m do przystanku linii W (Wołomin-Warszawa). Do szkoły i przedszkola 900m. Idealne miejsce do odpoczynku po pracy i wychowywania dzieci. Cisza, spokój i przyroda.

W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia:
- parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, gabinet, łazienka, garaż (zainstalowana brama z napędem), pomieszczenie gospodarcze/kotłownia, wiatrołap - istnieje możliwość zmiany aranżacji (np. zamknięcia kuchni lub powiększenia jej kosztem gabinetu);
- piętro: 3 sypialnie, w tym dwie z garderobami, łazienka, pralnia, (istnieje możliwość przerobienia garderoby na łazienkę);
- poddasze: możliwość wydzielenia kilku pomieszczeń np. dwóch sypialni, bawialni i łazienki (są wymurowane schody na poddasze).

Dom jest zadaszony blachodachówką (pełne deskowanie + papa), ściany z cegły porotherm, ocieplony styropianem (grubości 15cm), otynkowany, okna PCV (na parterze antywłamaniowe). Wewnątrz należy rozprowadzić instalacje i położyć tynki. Dom jest podłączony do sieci wodnokanalizacyjnej, wymaga podłączenia do sieci energetycznej i gazowej - są dostępne w ulicy.

Zapraszam na prezentację domu!

Naszym klientom udzielamy bezpłatnej pomocy doradcy finansowego i architekta wnętrz.
Pokaż mapę
Filip Wierzchowski
EverBest Nieruchomości
Marszałkowska 68/70 lok.10
00-545 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

520 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Filip Wierzchowski
Kontakt telefoniczny
EverBest Nieruchomości
phone