Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
950 000 PLN
950 000 PLN

Dom, Sprzedaż, 250.0 m2, Serock

Dom
Sprzedaż
Serock
950 000 PLN
3 800 PLN
250.0 m2
6
1985
1042.0 m2
17.00
62.00
Serock
Wtórny
asfaltowa
łazienka, łazienka
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu (1)
119930

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży ciekawy, pięknie położony dom w Serocku. Dom jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowany, Wokół domu znajdują się połączone ze sobą tarasy, na które można wyjść z wielu pomieszczeń. Dla osób z pomysłami posiada niebywałe możliwości aranżacyjne.
Wieloletni, zadbany ogród, podzielony na kilka stref wypoczynku i rozrywki pozwala na korzystanie z różnych form funkcjonalności tej nieruchomości. Dopełnieniem atrakcyjności tego miejsca jest dostęp do prywatnego pomostu, co pozwala na rozkoszowanie się urokami sportów wodnych i wędkowania.

Nieruchomość położona niedaleko publicznej plaży z molem (ok. 600 m), placem zabaw dla dzieci, gdzie cumuje tramwaj wodny a zarazem przy cichej, nieprzelotowej ulicy przebiegającej wzdłuż brzegu jeziora. Umożliwia to wypoczynek i spokój a równocześnie ułatwia korzystanie z miejscowych atrakcji. Kilka minut spaceru dzieli nieruchomość od zabytkowego rynku w Serocku.

Działka leży na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w obszarze oznaczonym MN/ZR - zabudowa jednorodzinna, zabudowa rekreacyjna (letniskowa).

Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka jest ogrodzona.

Jezioro Zegrzyńskie to tradycyjne miejsce wypoczynku mieszkańców Mazowsza. Atrakcyjne dla żeglarzy (około 1500 żaglówek i jachtów w sezonie). Oprócz żeglarstwa uprawiany jest również kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo i sporty motorowodne. Zimą na jeziorze pojawiają się bojery, iceflyery i iceboardy. Akwen jest także atrakcyjnym miejscem dla wędkarzy.

Serock to niewielkie miasto, liczące około 4000 mieszkańców, położone ok. 40 km od centrum Warszawy, z pełną infrastrukturą - szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy, usługi, market, placówki bankowe, kościół, restauracje, plaża, wypożyczalnie sprzętu wodnego, szkoły sportów wodnych, ścieżki rowerowe.

Serock jest skomunikowany komunikacją autobusową z Warszawą i pobliskim Legionowem (dojazd m.in do SKM Legionowo).
Czas przejazdu samochodem do centrum Warszawy zależny jest od aktualnego natężenia ruchu i wynosi przeciętnie mniej niż 1h.

W okresie wakacyjnym pomiędzy Serockiem a Portem Czerniakowskim w Warszawie kursuje tramwaj wodny.

UWAGA: Wszystkie widoczne na zdjęciach meble zostają do dyspozycji nowych nabywców, można przyjechać z walizką i zamieszkać!!!
Agata Minich
RE/MAX Alfa
Klimczaka 8 lok. 42
02-797 Warszawa
Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

950 000 PLN

Jestem zainteresowany ofertą

To pole jest wymagane
Agata Minich
Kontakt telefoniczny
RE/MAX Alfa
phone