Serock, Źródlana

Działka (Budowlana) na sprzedaż
915 000 PLN
311 PLN/m2
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia: 2 944 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Lokalizacja: Serock
  • Ulica: Źródlana
  • Numer oferty : 132818
  • Cena : 915 000 PLN

GMINA SEROCK MIEJSCOWOŚĆ WIERZBICA

ZIELEŃ CISZA WODA POŁUDNIOWY WSCHÓD

DZIAŁKA BUDOWLANA Z LINIĄ BRZEGOWĄ WODY

NATURALNE UKSZTAŁTOWANIE BRZEGU UMOŻLIWIA WPŁYNIĘCIE DO NIEWIELKIEGO PORTU I BEZPIECZNE CUMOWANIE JACHTÓW LUB ŁODZI BEZPOŚREDNIO PRZY GRANICY DZIAŁKI

ISTNIEJE GOTOWY PROJEKT DOMU JEDNORODZINNEGO Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I WSZYSTKIMI UMOWAMI DOTYCZĄCYMI ZAOPATRZENIA W MEDIA

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA OBWODNICĄ SEROCKA ZARÓWNO W STRONĘ WARSZAWY JAK I WYSZKOWA I BIAŁEGOSTOKU

ZADBANE NIERUCHOMOŚCI I ŁADNE DOMY W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE OFEROWANEJ DZIAŁKI

Oferta sprzedaży pięknej działki budowlanej położonej w gminie Serock miejscowości Wierzbica nad Jeziorem Zegrzyńskim dorzecze Bugu i Narwi bezpośrednio.

Działka budowlana o powierzchni 2799 mkw. i foremnym prostokątnym kształcie, wymiarach 115 na 25 metrów posiada bezpośredni dostęp do wody i jest skierowana na południowy wschód .

Jest to unikalna propozycja dla zabudowy rezydencjalnej na działce, której naturalne ukształtowanie pozwala na bezpośredni dostęp do lini brzegowej przystosowanej do cumowania jachtów i łodzi bezpośrednio przy granicy nieruchomości.

Osoby chcące aktywnie korzystać z łodzi motorowych lub jachtów docenią natruralną linie brzegu, która umożliwia wpłynięcie do niewielkiego naturalnie ukształtowanego portu, w którym łodzie mogą bezpiecznie cumować.

Wspaniała propozycja dla osób ceniących kontakt z przyrodą na budowę domu na działce z dostępem do brzegu. Istniejący projekt budowlany wraz ze wszystkimi uzgodnieniami zaoszczędzi dużo czasu przed przystąpieniem do realizacji ewentualnej budowy.

Dysponujemy filmem pokazującym teren działki jak i jego otoczenie.