Konstancin-Jeziorna, Miriama Przesmyckiego

Dom na sprzedaż
2 950 000 PLN
8 194,44 PLN/m2
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia: 360 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Liczba pokoi: 6
  • Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
  • Ulica: Miriama Przesmyckiego
  • Numer oferty : 129057
  • Powierzchnia działki : 1 673 m2
  • Cena : 2 950 000 PLN

PIĘKNA MAŁA REZYDENCJA W SPOKOJNEJ ZALESIONEJ OKOLICY W OTOCZENIU DOMÓW JEDNORODZINNYCH Z BASENEM.

Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Jasna, słoneczna i otwarta przestrzeń z dużymi oknami na malowniczy, prywatny ogród. W ogrodzie znajdują się stare sosny, magnolie, kasztanowce, piękne rododendrony, wieloletnie kwietniki i oświetlony i podgrzewany basen.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:
Na głównym 270 metrowym parterze, znajduję się hall, duża zamknięta kuchnia z miejscem na stół, szafy z czereśni i piękne blaty z granitu, duża otwarta jadalnia i salon z kominkiem połączony z sąsiednim pokojem, który może funkcjonować, jako pokój muzyczny lub czytelnia.
Duża główna sypialnia z dwiema garderobami, łazienka z kabiną i podgrzewaną podłogą i francuskie drzwi prowadzące na taras i do ogrodu.
Dwie dodatkowe sypialnie z wbudowanymi szafami dzielą łazienkę z wanną, spa. Oddzielny apartament, sypialnia z garderobą i łazienką, idealny dla gości, nastolatka lub starszego członka rodziny.
Otwarte atrium i pięknie zaprojektowane na zamówienie schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie jasne światło zalewa całe pomieszczenie; tutaj znajdziesz 90 m2 otwartej przestrzeni, która może być używana, jako powierzchnia biurowa, miejsce zabaw z dodatkowym miejscem do spania. Obiekt posiada wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od nieruchomości wysokiej jakości w tym dach z importowanej ceramiki, podgrzewane rynny, schody i taras z łupku, pełny system nawadniania w ogrodzie z własnej studni, pełny wewnętrzny i zewnętrzny system bezpieczeństwa z kamer zewnętrznych. Budynek jest ogrzewany za pomocą pieca gazowego Viessmann, połączony do wody i kanalizacji miejskiej; dodatkowo nieruchomość posiada dwie studnie, które minimalizują koszty związane z utrzymaniem pięknego ogrodu. Basen odkryty o powierzchni 64m2 i głębokości 1,2-2,5m. Jest ogrzewany przez pompę ciepła, co zmniejsza koszty eksploatacji. Nieruchomość posiada wolnostojący murowany garaż o powierzchni 49m2, na 2 samochody z automatyczną instalacją otwierania drzwi garażowych.

DODATKOWE INFORMACJE:
Zbudowany na początku 1990 roku, dom został całkowicie odnowiony ( remont generalny ) i przebudowany w 2004 roku przez wielokrotnie nagradzanego znanego architekta z Konstancina. Klasyczny na zewnątrz a nowoczesny wewnątrz. Użyto materiałów najwyższej jakości np. włoskie płytki, blaty z granitu, niestandardowe drzwi i szafy, jak również niestandardowe oświetlenie i detale architektoniczne. Dom jest wspaniale położony, ma kilku dobrych połączeń do Warszawy. W pobliżu Szkoły Amerykańska, a także szkoły brytyjskie, francuskie i niemieckie. Dom był pod dobrą opieką jednej rodziny.