Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

Zatrudnij do obsługi sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości kilkuset pośredników jedną umową!

WSPON

Chciałbyś, aby nad sprzedażą Twojej nieruchomości pracowało pięciuset specjalistów? Nie musisz podpisywać pięciuset umów. Podpisz jedną - umowę z klauzulą wyłączności, gwarantującą wielokrotne oferowanie. Z kim? Z użytkownikiem Systemu MLS WSPON.

O systemie

System MLS WSPON to narzędzie, na którym pracuje blisko pięciuset specjalistów. Każdy użytkownik systemu wprowadza tu informacje o posiadanej ofercie, a ta w tej samej chwili trafia do pozostałych. Tym samym kilkuset specjalistów może tę nieruchomość zaprezentować swoim Klientom. Jest to najefektywniejsza forma pracy pośredników w obrocie nieruchomościami, gwarantująca Sprzedającym nie tylko przyspieszoną transakcję, ale też komfort współpracy. Dlaczego?

Wyobraź sobie, że chcesz sprzedać nieruchomość. Możesz zająć się tym sam, wykorzystując dostępne środki przekazu – portale ogłoszeniowe. Jednak proces sprzedaży nieruchomości nie ogranicza się do publikacji ogłoszenia. Najwięcej pracy i czasu należy poświęcić na udzielanie informacji o ofercie oraz na jej prezentację. Zainteresowani dzwonią w różnych porach dnia, a nawet doby, inni oczekują błyskawicznych odpowiedzi na pytania zadane za pośrednictwem formularzy udostępnionych obok ogłoszeń. Możesz podjąć się tych zadań. Możesz też zlecić je pośrednikowi w obrocie nieruchomościami lub grupie pośredników. Miej jednak na uwadze, że zlecenie pośrednictwa kilku specjalistom to znów obciążenie dla Ciebie – w tej samej sprawie dzwoni lub pisze do Ciebie kilka osób, Twoją nieruchomość musisz przedstawić kilkakrotnie, każdą aktualizację informacji o ofercie lub dostępności lokalu musisz przekazać do kilku osób.

Zlecając obsługę sprzedaży Twej nieruchomości użytkownikowi MLS osiągasz ten sam, a nawet lepszy cel, eliminując przy tym wszelkie obciążenia. Jak? Wyjaśniamy:

- pośrednik zna Twoją nieruchomość, tylko z nim aktualizujesz wszelkie informacje o ofercie oraz dostępności lokalu do prezentacji;

- pośrednik zna Twój kalendarz, dzwoni tylko w dopuszczonych przez Ciebie porach,

- pośrednik udziela odpowiedzi na większość pytań zainteresowanych, a także innych pośredników, którzy w sprawie Twojej oferty kontaktują się tylko z nim,

- pośrednik umieszczający Twoją nieruchomość w systemie gwarantuje jej wielokrotne oferowanie - inni użytkownicy systemu także eksportują informacje o ofercie na swoje strony internetowe, promują ją wśród swoich Klientów,

- pośrednik, który ma gwarantowane wynagrodzenie, pracuje efektywniej nad Twoją ofertą.

Dlaczego inni użytkownicy są zainteresowani oferowaniem Twojej nieruchomości? Twój pośrednik oferuje im podział wynagrodzenia, które Ty mu gwarantujesz w przypadku realizacji transakcji.

Wygodnie? TAK! Skutecznie? OCZYWIŚCIE!

Jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą? Wejdź na www.wspon.prime-est.pl/doradcy/lista/ i wybierz specjalistę do współpracy.

WSPON
Pokaż listę